Předtím než přistoupíme k masáži

K O N T R A I N D I K A C E, ANEB KDY NA MASÁŽE NECHODIT ! ! !

1) těhotné ženy

2) rodičky v šestinedělí

3) ženy v menstruaci

4) při zvýšené teplotě a horečkách

5) při nachlazení

6) se záněty kloubů

7) s křečovými žílami - podle stupně závažnosti - po konzultaci s Vaším doktorem

8) s trombózou a ti kdo trpí výskytem krevních sraženin

9) při epilepsii

10) lidé s cukrovkou - podle stupně závažnosti - po konzultaci s Vaším doktorem

11) lidé trpící onemocněním kůže - po konzultaci s Vaším doktorem

12) lidé se zhoubnými nádory, nebo s onkologickými nálezy

13) u přestárlých lidí se masáž provádí velmi jemně

14) lidé s poruchami srážlivosti krve a trpící krvácivostí

15) schizofrenici a lidé s duševními poruchami, kterým by masáž mohla zhoršit jejich stav - po konzultaci s Vaším doktorem

16) lidé s alergiemi na některou ze složek masážních olejů a emulzí - masérovi dopředu sdělte na co jste alerčgičtí a společně prostudujete složení přípravků, které Vám masér hodlá aplikovat, zejména:

A) u klasické masáže: alergie na jalovec

B) u medové masáže: alergie na med a včelí produkty a na okurku

C) u Breussovi masáže: alergie na třezalku

D) u čokoládové masáže: alergie na čokoládu

17) lidé, kteří prodělali mozkovou mrtvici - po konzultaci s Vaším doktorem

18) lidé, kteří se léčí a nebo nedávno prodělali infekční onemocnění a jiná závažná onemocnění

19) lidé, kteří absolvovali nedávno operaci - po konzultaci s Vaším doktorem

20) lidé, kteří absolvovali dlouhou a náročnou cestu letadlem nebo jinými dopravními prostředky, kde byli nuceni převážně sedět a to více jak 8 hodin - Ti NEmohou absolvovat masáž 2 dny - mohou tedy přiujít až pozítří

21) v případě Vašich pochybností o vhodnosti absolvování masáže, konzultujte vhodnost této masáže s Vaším doktorem

..............

Výkon veškerých námi nabízených procedur provádí certifikovaní maséři, kteří jsou nejen ke všem poskytovaným procedurám - masážím plně kvalifikovaní a kompetentní, ale navíc byli do našeho týmu pečlivě vybráni tak, aby Vám poskytovali veškeré procedury na špičkové úrovni. Je všeobecně známo, že pílí a praxí se v kterémkoli oboru zdokonalujeme, ale bez talentu nelze dosáhnout mistrovství!

Masáže jsou prováděny podle předem daných, přesných postupů s tím, že každý masér se snaží Vám - svým klientům, nabídnout něco jedinečného, co je charakteristické pouze pro něj.

Při vyplňování vstupního dotazníku buďte prosím zcela upřímní a pravdomluvní, neboť nám jde v první řadě a především o Vaše zdaví a pohodlí.

Jakékoli momentální indispozice a špatné pocity (pálení, bolestivost, svědění a nebo i jen zvýšená plynatost nebo naléhavá potřeba navštívit WC) sdělte ihned a bez ostychu masérovi - vždyť jsme také jenom lidé!

Po jak-doufáme příjemném absolvování masáže si u Nás nezapomeňte žádné vaše osobní věci a budte pozorní zejména na svoje cennosti (peněženka, mobil, klíče, šperky, atd.). Jde o to, že né vždy si můžeme všimnout, že jste u nás něco zapoměli. I případný telefonát nebo návrat pro zapomenutou drobnost nebo cennost nemusí být bezprostředně vyslyšen, protože v masérně již může probíhat další procedura a v tom případě budeme muset počkat až do jejího konce.

POSLEDNÍ PRAVIDLO VŠECH MASÁŽÍ - po každé masáži dbejte na zvýšený příjem tekutin a dodržujte PITNÝ REŽIM, k čemuž Vás budeme před začátkem masáže a při odchodu z masérny důrazně nabádat, protože procedurou "roztažené" meziobratelní prostory potřebují vstřebat co nejvíce vody a pro tento účel Vám v ceně procedury poskytneme balenou perlivou nebo neperlivou vodu (0,5 litru v PET). 

Již teď pracujeme na tom, aby jsme Vám vždy mohli poskytnout něco navíc, po čem se u nás budete cítit ještě o něco více lépe a proto se budeme snažit přijít vždy s nějakým malým milým překvapením, kterým toho docílíme (dárkové, věrnostní a bonusové programy, výklad z karet za akční ceny v prostorách "kanceláře" po absolvované proceduře, a další akce pro Vás).

Doufáme, že časem zjistíte, že naši maséři jsou nejen skvělí a naprosto diskrétní profesionálové, ale že se na ně můžete obrátit i jako na své přátele a věřte že nám bude velkou ctí, když se tomu tak stane a že pro to uděláme všechno, co bude v našich silách.