ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ - EXKLUZIVNÍ MASÁŽNÍ KŮRA

Doba trvání:  60 min.                                                            Cena:          790,-Kč

 

Čokoládová masáž je určená lidem, kteří si vychutnávají život plnými doušky a požadují maximální odpočinek a relaxaci celého těla. Nabízíme Vám královský servis — dovolte nám postarat se o Vás a poskytnout Vám báječné uvolnění těla i mysli. Tato masáž uvolní nejen ztuhlé svalstvo zad, šíje a končetin ale přinese díky intenzivní čokoládové vůni i psychickou relaxaci.

Čokoládová masáž je příjemná, uklidňující masáž čokoládovým krémem, která podpoří krevní oběh a detoxikaci organismu. Po čokoládové masáži se pokožka stává hebkou a vyhlazenou. Pro intenzivnější zážitek z masáže je možné masáž doplnit o následný zábal, který znásobí pocit energie a dobré nálady.

Průběh procedury čokoládové masáže:

  1. peeling
  2. čokomasáž záda
  3. čokoládový zábal

Účinky čokoládové masáže

Čokoládová masáž je vhodná pro každého, kdo se potřebuje uvolnit, relaxovat, vypnout z každodenního stresu. Zejména vhodné u dlouhodobého fyzického a duševního vypětí.

Tato exkluzivní masážní kúra působí na všechny smysly těla, je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky. Čokoládová masáž také zpomaluje proces stárnutí pokožky, zlepšuje psychický stav, vede ke znovuzískání dobré nálady díky uvolnění endorfinů (hormonů stěstí), a přispívá k celkové relaxaci.

Kontraindikace čokoládové masáže:

  1. zánětlivá a plísňová onemocnění kůže
  2. horečnatá onemocnění
  3. onkologická onemocnění
  4. těhotenství
  5. alergie na čokoládu.
  6. problémy s krevním tlakem