MEDOVÁ MASÁŽ

Doba trvání: 45 min. / Cena: 520,-Kč

Doba trvání: 60 min. / Cena: 590,-Kč

Náš vlastní postřeh:

Při této masáži se provádí takzvané "magnetizování", což laicky znamená vytahávání kůže plochou dlaně za pomoci medu a to je právě ten proces, který očišťuje a detoxikuje pokožku a potažmo celý organismus.

POZOR ! ! !:

"Magnetizování" může být citlivějším klientům nepříjemné až bolestivé a pokud je prováděno na 100% zanechává často na zádech zarudlá místa, která občas mizí až po pár dnech. Takže dobře zvažte kdy právě tuto masáž chcete a můžete absolvovat. (U dam je jasné, že mohou zapomenot na šaty s hluboce odkrytými zády, pokud jste dnes nebo i včera absolvovali tuto - medovou masáž) 

A teď již oficiální popis:

Medová masáž je staré léčivé i kosmetické ošetření, při kterém se využívá výjimečných vlastností medu a speciálních masérských hmatů. Ošetření se vyznačuje unikátní tlakovou masáží.

Při této masáži se metodou tlakových hmatů nejčastěji ošetřují záda. Medová masáž má pro tělo především detoxikační účinky ale i účinky klasické masáže. Složky obsažené v medu dokáží z těla uvolnit škodliviny a to i ty dlouhodobě usazené.

Klienti obvykle zažívají příjemné uvolnění již po první masáži. Ale doporučený počet ošetření jedné tělesné partie je 3.

Mezi hlavní účinky medové masáže patří:

  1. Ošetření celého povrchu zad medovým peelingem.
  2. Hydratace a zvláčnění pokožky.
  3. Detoxikace a regenerace pokožky a podkoží.
  4. Uvolnění svalových napětí a spazmů v často přetěžovaných zádových svalech.
  5. Příjemná relaxace a odpočinek.