BREUSSOVA MASÁŽ

Doba trvání: 45 min. / Cena: 520,-Kč

Doba trvání: 60 min. / Cena: 590,-Kč

 

Breussova masáž je jemná, citlivá, energetická  masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a je tak klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder.

Breussova masáž různými speciálními hmaty vlastně oddaluje obratle od sebe, aby ploténka měla místo a je vmasírován třezalkový olej. Jeho použitím a působením, společně s masážní technikou, dochází k nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Po Breussově masáži se přikládá na masírované místo hedvábný papír s postupným přikládáním rukou. Třezalkový olej proniká hlouběji do páteře a nečistoty se působením osmózy hromadí na papíru.

Při Breussově masáži se současně automaticky ošetřují akupresurní body, které jsou vyústěním spojnic orgánů a jsou uloženy podél páteře na meridiánu močového měchýře. Aktivováním těchto bodů dochází jak k uvolnění páteře a odstranění bolesti zad, tak často i k vyřešení různých psychických blokád.