DÁRKOVÉ POUKAZY na více masáží a DÁRKOVÉ POUKAZY na jednu konkrétní masáž. P O Z O R ! NEJEDNÁ SE O VOUCHERY ZAKOUPENÉ U SLEVOM

Vážení klienti, po předložení konkrétního DÁRKOVÉHO POUKAZU zkonzultujeme s předkladatelem tohoto poukazu možný termín absolvování masáže a velice rádi Vám poradíme s výberem konkrétní masáže s ohledem na Vaše potřeby a přání.

Při případné ztrátě Vašeho DÁRKOVÉHO POUKAZU se budeme snažit dohledat číslo Vašeho poukazu a tak Vám i přes to umožnit odběr tímto poukazem předplacených procedur.

Pokud se nám i přes veškerou naší snahu nepodaří Vaš ztracený DÁRKOVÝ POUKAZ dohledat, nebude odběr takto předplacených masáží možný. V tomto případě je nám Vaší ztráty líto a děkujeme za pochopení.

POZOR NA UKONČENÍ PLATNOSTI VAŠEHO DÁRKOVÉHO POUKAZU !!!

Platnost DÁRKOVÉHO POUKAZU většinou vystavíme (vypočítáváme) tak, že je poukaz platný po dobu 3 měsíců s tím, že nezapočítáváme ten měsíc, ve kterém jste dárkový poukaz zakoupili. (Př.: dárkový poukaz jste zakoupili 10.6.2014 a tak je jeho platnost do 1.10.2014 - to je: po zbytek června, v červenci, v srpnu a v září a pro snadné zapamatování Vám přidáváme ještě jeden den navíc tak, aby všem poukazům končila jejich platnost ješte 1. den následujícího měsíce - zde tedy 1. října 2014).

Během celého roku a hlavně v období před vánocemi bylo zakoupeno mnoho dárkových poukazů a mnozí z Vás jste si svůj dárkový poukaz ještě neuplatnili. Reaktivace dárkového poukazu (prodloužení platnosti) je s poplatkem 350,-Kč. 

PODMÍNKY REAKTIVACE DÁRKOVÉHO POUKAZU

1) Platnost poukazu nesmí být starší 1 měsíc (př. poukaz končí 1.4.2014 a reaktivovat lze nejpozději 1.5.2014).

2) Poukaz lze reaktivovat pouze jednou.

3) Reaktivujeme pouze nepoškozené poukazy !!!

PROXIMO RELAX - MASÁŽE