KLASICKÁ MASÁŽ - SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽ

Doba trvání: 45 min. / Cena: 510,-Kč

Doba trvání: 60 min. / Cena: 550,-Kč

Doba trvání: 90 min. / Cena: 800,-Kč

Trápí Vás bolest zad, nebo si chcete jen příjemně zarelaxovat a nechat hýčkat své tělo? Klasické Masáže odstraňují únavu a bolesti svalového napětí, bolesti zad, zmírňují bolesti kloubů a bolesti hlavy, příznivě působí na pohybový aparát, uvolňují psychické stresy, zlepšují duševní pohodu a celkově regenerují Váš organismus. Cílem klasické masáže je harmonizace Vašeho těla a duše prostřednictvím profesionálně a citlivě prováděných doteků a hmatů zkušeného maséra. Vřele Vám doporučujeme pravidelně se starat o své tělo a duši a dopřát si relaxační a regenerační masáž u nás v PROXIMO RELAX - MASÁŽE.

Jak již bylo řečeno výše, masáž slouží ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organismu zanedbaného nedostatkem pohybové činnosti i dalšími zdravotně negativními vlivy. Mechanický účinek klasické masáže spočívá v podpoře návratu žilní krve a mízy z periferie do oběhového centra. Během klasické masáže dojde k posílení krevního oběhu, uvolnění svalstva, prokrvení a regeneraci pokožky.

Klasická masáž je využívána k upevnění tělesného a duševního zdraví, k posílení organismu, ke zvýšení výkonnosti, nebo k osvěžení po fyzické i psychické námaze a může být zacílena na jakoukoliv část Vašeho těla. V závislosti na požadavku nebo potížích klienta dokážeme sestavit tu nejlepší masáž k Vaší naprosté spokojenosti.

PROXIMO RELAX - MASÁŽE Vám poskytneme odborně, citlivě a efektivně prováděnou masáž, která splní svůj cíl a umožní Vám plně relaxovat a regenerovat a zárověň si užívat příjemných dotyků v průběhu masáže.

Doporučujeme následující klasické masáže:

  1. Celková masáž - komplexní regenerace a relaxace organismu upravující svalový tonus, posilující a upevňující duševní a fyzické zdraví. Osvěžující po fyzické a psychické námaze.

  2. Masáž šíje, zad a hýždí - výborná celková regenerace organismu a uvolnění fyzických i energetických bloků. Zvlášť doporučená pro osoby pracující v sedavých typech zaměstnání (u počítačů, řidičů atp.).
  3. Masáž nohou a hýždí - obzvláště vhodná pro osoby, které více zatěžují dolní končetiny (číšníci a servírky atp.). Ulehčuje srdci a nohám, osvěžuje (pomáhá návratu krve z končetiny zpět k srdci).
  4. Masáž hrudníku a břicha - masáž uvolňující stres a napětí v oblasti břicha a hrudníku. Obzvláště vhodná pro psychicky a citově zatížené osoby nebo pro osoby, které fyzicky namáhají tyto svalové partie.